Протягом тижня учні 5 та 7 класів віртуально побували у музеях України. Дізнались, що у Львові є музей підків та музей-аптека у якому демонструється більш ніж три тисячі експонатів.
Учні 10 класу продемонстрували свої знання та вміння в інтелектуально-розважальній грі “Я люблю і знаю Україну”, переможцем стала Удянська Вікторія.
Одинадцятикласники брали участь у конкурсі “Україна в іменах”.
При перегляді презентації “Іграшки і фізика” учні 8 класу сформувати уявлення про фізичні явища для пояснення принципу роботи дитячих іграшок.
Проведені заходи посилили в учнів знання та інтерес до предметів, розширили кругозір, привернули увагу до унікальних природніх та історико-культурних об’єктів України, найвидатніших людей та винаходів українців, підсилили патріотичний дух.
2 лютого відбулося засідання шкільного методичного об’єднання вчителів математично-природничого циклу. На засіданні розглянули питання атестації, узагальнені результати навчальних досягнень учнів 4-го та 5-го класів, моніторинг навчальних досягнень учнів за І семестр. Також вчителі поділились досвідом та проблемами дистанційного навчання.
Фізика навколо нас і стосується всіх аспектів людського життя. Часто цікаві факти, які стосуються фізики, пов'язані навіть зі звичними нам речама і тому ми просто не помічаємо неймовірні властивості природи нашого світу.
Першого лютого учні 10 класу опрацьовували матеріал казок “Курочка Ряба” та “Ріпка” з точки зору фізики. І дізнались чому так важко було діду й бабі розбити яйце, та скільки потрібно Мишок, щоб вони самі витягнули Ріпку?
А учні 9 класу дізнались про один з перших винаходів людини, який подолав звуковий бар'єр; що при кип'ятінні, молекуливоди рухаються зі швидкістю, яка майже в двічі перевищує швидкість звуку в повітрі, та багато інших цікавинок.
Згідно річного плану роботи ліцею 30 січня 2023 року розпочався Тиждень природничих наук. Учні були ознайомлені з планом проведення тижня.
30 січня дев'ятикласники здійснили уявну подорож найвизначнішими природними об'єктами України:
Подільські Товтри являють собою єдиний у світі гірський кряж, що утворився не в результаті тектонічних процесів, а в результаті життєдіяльності живих організмів.
Мармурова Печера знаходиться в Кримських горах У 2008 році печеру визнано однією зі 7 чудес України.
Гранітно-степове Побужжя - одна з найдавніших ділянок суші Євразії, яка не поринала у морські глибини вже протягом 60 мільйонів років.
Асканія-Нова -
Шацькі озера розташовані серед лісових масивів, де побудовано багато санаторіїв і таборів відпочинку.
Говерла є найвищою горою і найвищою точкою на території України, її висота становить 2061 метр. Гора розташована на хребті Чорногора в Карпатах.
Озеро Синевир є найбільшим і найглибшим високогірним озером України.
31 січня учні 8 класу взяли участь у конкурсі знавців фізичної географії «Я знаю Україну». Вони згадали площу України, крайні точки, природні зони, озера, вершини Карпат і Кримських гір...
30 січня учні 6 класу взяли участь у вікторині «У світі рослин». Під час вікторини, що складалася з чотирьох етапів, учні показали свої знання та отримали нову, цікаву інформацію. За результатами змагань перемогу отримала Духнич Анна, яка випередила Шевчук Софію на 1 бал.
А 31 січня, з учнями 7 класу, було проведено Біологічний брейн-ринг. Учні показали та закріпили свої знання з біології. Семикласники були активними, азартними, націленими на перемогу. Найактивнішими учнями визнано Деркач Дар'ю та Гордієнко Олесю. Усі учні молодці! Так тримати!!!
30 січня 2023 року педагоги ліцею взяли усать у вебсемінарі «Розвиток естетично-ціннісного ставлення до традицій українського народу на уроках предмета «Технології» в межах методичного воркшопу «Сучасні концепти діяльності вчителя технологічної освітньої галузі».
Захід проводено в асинхронному форматі в межах ХАБу «Якісна освіта» регіонального проєкту підвищення якості освіти «Освітній технопарк Харківщини – 2030».
Встановити відповідність між діяльністю закладу освіти та його результатами, а також визначити проблемні питання і шляхи удосконалення якості освітньої діяльності допомагає систематичне проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладу освіти.
Третій рік поспіль наш заклад проводить самооцінювання, залучаючи до цього процесу всіх учасників освітнього процесу: учнівство, вчительство, батьків, техперсонал. Освітній процес у закладах освіти Харківщини у 2022/2023 навчальному році організовано в дистанційній формі. Тому цьогоріч було прийнято рішення проводити самооцінювання не комплексно, а за двома напрямами: "Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти" та "Педагогічна діяльність педагогічних працівників". 30 січня 2023 року відбулося засідання команди внутрішніх експертів та експерток, під час якого заступник директора з НВР Ігор Андрієнков ознайомив присутніх з інструментарієм самооцінювання та термінами реалізації заходів; експерти та експертки обговорили особливості проведення самооцінювання в умовах воєнного стану та дистанційного навчання.
Віримо, що постійне вдосконалення освітнього й управлінського процесів сприятиме розвитку освітньої системи нашого закладу задля успіху кожного учня та учениці.
Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу активно долучатися до заходів із самооцінювання освітньої діяльності!
29 січня, виповнюється 105 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. 29 січня – День пам’яті Героїв Крут – важлива подія в історії державотворення України.
До Дня пам'яті Героїв Крут 27. 01. 2023 р. з учнями 6 і 8 класів були проведені година спілкування "Бій під Крутами" та тематична бесіда «Герої нашої історії», під час якої учні переглянули відеоролик «Що спільного між героями Крут та «кіборгами» Донецького аеропорту?». Діти змогли дізнатися, про подвиг молодих захисників УНР. І чому потрібно пам'ятати події історії України, які стали символом боротьби за незалежність нашої держави
У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною власного життя, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів виборює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді та дітей на прикладах історії державотворення. Яскравий приклад тому події, що відбувались у 1918 році під Крутами. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.