20 січня 2023 року учні 7, 8 та 10 класів взяли участь у реаліті-шоу "Айтішники". Змагання проходило в 5 етапів, учні мали змогу продемонструвати свої знання з інформаційних технологій. За результатами конкурів І місце виборола учениця 10 класу Удянська Вікторія, ІІ місце зайняв учень 10 класу Гріда Максим, ІІІ місце - учениця 7 класу Омельченко Анна. Учні також показали вміння працювати в команді та підтримали девіз "Один - за всіх, всі - за одного!" Також учні 7, 8 та 10 класів здійснили віртуальну подорож до Музею фактів про програмування, де отримали багато цікавих знань з історії програмування!
Учні 5 класу подивились математичну казку «Колобок» і виконали всі запропоновані в ній завдання. У 6 класі було підведення підсумків у конкурсі кросвордів "Цікава інформатика". Автором найкращого кросворду стала Процак Софія.
Тиждень математики та інформатики завершився... Він був незвичним, бо проводився онлайн. Але нам все вдалося!
Дякуємо всім причетним до цього тижня: тим, хто готував і проводив заходи, тим, хто був активним учасником, хто був учасником, хто був спостерігачем.
20 січня 2023 року під час брифінгу було представлено модель вступу, яка дасть змогу забезпечити організацію і проведення вступної кампанії у 2023 році.
Як зазначив Сергій Шкарлет, це – спільне напрацювання Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, Українського центру оцінювання якості освіти, а також активних представників батьківської й освітянської спільнот.
Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ).
НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.
Із міркувань безпеки ухвалено таке рішення: НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин.
20 січня 2023 року у рамках роботи диференційованого об'єднання "педагоги-майстри" вчитель англійської мови Ігор Андрієнков, який є неодноразовим переможцем обласного Фестивалю "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують", провів майстер-клас "Як успішно подати заявку на Фестиваль "добрих практик"". Під час заходу бажаючі вчителі-предметники ознайомилися із лайфхаками із написання робіт із досвіду роботи, практикували у написанні окремих структурних елементів. Організатором було окреслено основні вимоги до написання робіт із досвіду роботи відповідно до критеріїв оцінювання Фестивалю.
Сподіваємося, майстер-клас став ще однією сходинкою у сприянні участі педагогічних працівників ліцею у Фестивалі-конкурсі та передумовою для реалізації їх творчого потенціалу.
19 січня 2023 року підвели підсумки участі учнів ліцею в Міжнародному етапі математичного конкурсу «Кенгуру». 32 учні 2-11 класів отримали сертифікати учасників конкурсу, з них 8 учнів показали ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Вітаємо учасників і переможців!
Учні 6 класу позмагалися в математичному турнірі. З рівним рахунком перемогу розділили Духнич Аня і Овчаренко Остап!
19 січня 2023 року згідно з планом роботи закладу було проведено нараду при директору, на якій розглянуто 9 основних питань порядку денного, зокрема, про підсумки роботи педагогічного колективу щодо здійснення контролю за відвідуванням навчальних занять учнями у І семестрі, про затвердження графіка основних щорічних відпусток, про роботу з кадровим резервом, про хід атестації педпрацівників, курсової перепідготовки, про стан ведення електронних щоденників учнями, про виконання Закону України «Про звернення громадян», про добровільну сертифікацію вчителів початкових класів та вчителів української мови та математики базової середньої школи у 2023 році, про самооцінювання освітніх і управлінських процесів у 2022/2023 н.р., про збір і оформлення бази даних на учнів 9-х, 11-х класів.
Сучасні діти більшу частину вільного часу проводять в Інтернеті, де завдяки вільному доступу ознайомлюються з інформацією, яка може бути для них шкідливою, також спілкуються не лише з друзями з реального життя, а і заводять нові знайомства з людьми, які можуть бути небезпечними.
19 січня 2023 року учні 5-го класу під час години спілкування "Не ведусь: я знаю, як спілкуватися в Інтернеті" дізналися більше, як безпечно поводитися та спілкуватися в мережі. Діти зрозуміли, що «друзі-онлайн» - це все ще незнайомці та чому не варто довіряти тим, кого не знаєш у реальному житті та що таке приватна інформація і чому нею не варто ділитися. За допомогою тесту «Білборд» діти навчилися розуміти, яку інформацію безпечно поширювати, а яку - ні, а також за допомогою вправи "Щит захисту дитини" дізналися, куди і до кого можна звернутись, якщо вони потрапили в ризиковану ситуацію онлайн і хто може їх захистити.
18 січня 2023 року, в рамках Тижня математики та інформатики, учні 5 класу взяли участь в інтелектуальній грі "Найкращий інформатик", який провела Голубенко О.В. П'ятикласники показали гарні знання з інформатики. Зустріч пройшла цікаво, азартно та насичено. Титули "Найкращий інформатик" в чесному бою вибороли Русанов Анатолій та Духнич Яна. Всі діти були нагороджені грамотами за перемогу та участь.
Протягом дня для учнів були проведені інформаційні хвилинки про «Всесвітній день таблиці множення», для учнів 8 і 9 класів пройшов захід «Математика в моїй професії».
18 січня 2023 року класні керівники взяли участь у тематичній вебконсультації за темою «Формування психологічної життєстійкості (резильєнс) та перша психологічна допомога дітям під час військових дій та збройних конфліктів» (в межах ХАБу «Безпечна школа» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини — 2030») КВНЗ "ХАНО".
Зміст тематичної вебконсультації спрямовано на підвищення особистої компетентності педагогічних працівників щодо формування життєстійкості та надання першої психологічної допомоги дітям та підліткам
У ліцеї продовжується тиждень математики та інформатики. Сьогодні була проведена гра «Математичний олімп» з учнями 5 класу. Переможцем став Русанов Анатолій, ІІ місце за Духнич Яною, ІІІ місце – Таран Денис. Для семикласників був проведений захід «Математика та мистецтво». Також учні 5-11 класів долучилися до Всеукраїнського конкурсу «(Не)шкільна математика».