10 січня 2023 року педагоги ліцею взяли участь у роботі науково-методичного вебсемінару за темою «Медіакомпетентність як засіб створення безпечного виховного середовища сучасного закладу освіти» в межах воркшопу (педмайстерні) «Формування ціннісних орієнтацій дітей та молоді: виклики цифрової епохи» КВНЗ "ХАНО". Захід проведено в асинхронному форматі в рамках реалізації ХАБу «Моя країна – Україна». Зміст матеріалів кейсу вебсемінару спрямовано на розвиток предметно-методичної та інформаційно-комунікаційної компетентностей педагогів в умовах воєнного часу у дистанційному форматі.
Педагоги ліцею долучилися до тематичної вебконсультації за темою «Використання ігор для формування здоров`язбережувальної компетентності здобувачів освіти ЗЗСО» (в межах ХАБу «Здорова школа» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини — 2030»). Вебконсультацію проведено в асинхронному форматі.
Зміст тематичної вебконсультації спрямовано на підвищення професійної компетентності педагогічних працівників щодо формування культури здоров’я, екології здоров’я, використання рухливих ігор, а також формування здатності вносити зміни у спосіб власного життя та життя оточуючих людей; на розвиток компетентності щодо використання та поєднання оптимальних методів навчання і виховання та вміння прогнозувати очікуваний результат.
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» організовує протягом 2023 року підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом проведення пролонгованих форм навчально-методичної роботи для різних категорій педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Учасники заходів, які опанують програму пролонгованої форми роботи, отримають сертифікати на відповідну кількість годин.
Для участі в пролонгованих методичних формах підвищення кваліфікації пропонуємо зареєструватись усім охочим педагогічним працівникам, заповнивши анкету за відповідним посиланням.
Заняття проводяться на безоплатній основі.
Термін реєстрації: до 20 січня 2023 року.
Переглянути перелік пролонгованих методичних форм підвищення кваліфікації та знайти посилання для реєстрації можна тут
Учні ліцею взяли у часть у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Зимові свята в традиціях нашого народу", дізналися багато нового про українські зимові традиції, зокрема, яке українське місто отримало свою назву на честь святого Миколая; яку різдвяну прикрасу українці в давнину встановлювали замість ялинки; коли та звідки прийшла до нас традиція святкувати Новий рік саме 1 січня; скільки страв має бути на столі у Святвечір; як називають святковий період від Різдва до Водохреща; а також діти поринули в різдвяну казку та отримали масу задоволення!
29 грудня 2022 року було проведено засідання педагогісної ради, на якому проаналізували діяльність закладу у І семестрі та спланували роботу на ІІ семестр 2022/2023 навчального року, зокрема, говорили про дотримання вимог Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні». про критерії, правила та процедури оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, про підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022 р., про моніторинг результатів навчальних досягнень учнів за І семестр 2022/2023 н.р., моніторинг навчальних досягнень учнів в ході переходу з початкової ланки до основної школи (адаптація учнів 5-го класу), про розгляд клопотань про визнання результатів підвищення кваліфікації, про використання закладом освіти освітньої програми у 2023/2024 навчальному році, про участь педагогічних працівників закладу в інноваційній освітній діяльності всеукраїнського та обласного рівнів, про проведення самооцінювання якості освітньої діяльності у 2022/2023 навчальному році, про підтримку освітніх та громадських ініціатив учасників освітнього процесу у І семестрі 2022/2023 навчального року, про забезпечення реалізації політики академічної доброчесності та протидії корупції, про стан виховної роботи у І семестрі 2022/2023 навчального року, про схвалення індивідуальної освітньої траєкторії з іноземної (англійської) мови учениці 6-го класу КОРОВКО Наталії, про стан виконання освітньої програми, навчальних планів та програм у І семестрі 2022/2023 навчального року.
З метою стимулювання сумлінної праці, високого професіоналізму, творчого підходу до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти, за клопотанням методичної ради ліцею оголошено Подяку Комунального закладу «Новомиколаївський ліцей» Шевченківської селищної ради:
1. АНДРІЄНКОВУ Ігорю Леонідовичу, вчителю англійської мови -за високий професіоналізм та результативну участь у конкурсах фахової майстерності обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів;
2. ГОЖІ Тетяні Миколаївні, вчителю української мови та літератури - за високий професіоналізм та результативну участь у конкурсі фахової майстерності міжнародного рівня;
3. ЖАДАН Людмилі Миколаївні, вчителю математики - за високий професіоналізм та результативну участь у конкурсах фахової майстерності обласного та міжнародного рівнів.
23.12.2022 педагоги ліцею взяли участь у навчальному вебінарі "Нові знання. Система ел. журналів і щоденників. Основні нововведення і особливості роботи у 2023 р.".та вдосконали свої знання і навички з таких тем:
- основи роботи з журналом;
- головні нововведення і особливості роботи у 2023 році для активних користувачів.
22.12.2022 в межах реалізації інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» педагоги закладу долучилися до вебінару за темою «Перша психологічна допомога учням в умовах війни», спікеркою якого була лектор – Тетяна РАЗВОДОВА, викладач кафедри виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
Учні ліцею долучаються до заходів з нагоди 300-ї річниці від дня народження Григорія Сковороди. Діти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі освітнього проєкту "На Урок" "Світ мандрів Григорія Сковороди", виконавши цікаві завдання про життя і світогляд видатного українського письменника та філософа, зокрема, маловідомі факти. Головна мета конкурсу — привернути увагу до творчості Григорія Сковороди, допомогти школярам побачити багатогранність його постаті та підтвердити актуальність його ідей і для нашого часу.